O firmie

Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dużych kompletacji dostaw dla największych i najbardziej wymagających klientów krajowych i zagranicznych.

Posiadamy obecnie magazyny w Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu, ciągle się rozwijamy i pracujemy nad kolejnymi lokalizacjami aby być bliżej naszych klientów. Już w 1994 roku kompleksowo zaopatrywaliśmy w stal kwasoodporną stocznie, zakłady chemiczne, rafinerie. Naszymi głównymi klientami są firmy instalacyjne ale nie tylko. Szeroka oferta to nasz atut, jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem w zakresie szeroko pojętego asortymentu stali kwasoodpornych.
W 2003 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001, co pozwoliło na stworzenie zintegrowanego systemu zarządzania gospodarką magazynową, sprzedażą jak też obrotu dokumentami.

askotech
askotech

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu jako pierwsi w kraju, już w 2010 roku, umożliwiliśmy naszym stałym klientom dostęp do naszego sklepu internetowego, a później do systemu B2B gdzie można składać zamówienia, sprawdzać aktualne stany magazynowe, ceny oraz kontrolować realizację zamówień i wysyłek.

Jako firma handlowa oferujemy do sprzedaży zarówno blachy, pręty, wyroby długie jak i elementy do instalacji przemysłowych. Naszą najmocniejszą stroną są kompleksowe dostawy elementów rurociągów – począwszy od rur, poprzez kolana, trójniki, redukcje, kołnierze, zawory i złączki gwintowane. Dzięki szerokiemu asortymentowi obejmującemu około 5 tysięcy pozycji składowych, większość zamówień klientów realizowana jest w „od ręki”, z magazynu.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, ale działamy sprawnie w całej Europie. Nie należymy do żadnej korporacji dzięki czemu jesteśmy wolni w doborze swoich źródeł zaopatrzenia. Źródłem naszego rozwoju i sukcesu są ludzie, doskonale wyszkolony zespół pracowników, profesjonalizm, rzetelność. Dzięki temu i sprawnej logistyce oferujemy produkty wysokiej jakości dostarczone na czas i w odpowiednie miejsce.

Jesteśmy elastyczni i konkurencyjni Zapraszamy do współpracy, sprawdź nas…

Galeria

Galeria